Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Semináře a školení

Zrealizovali jsme seminář: Tvorba Powerpointové prezentace ve vzdělávání dospělých

Seminář na téma PowerpointPo absolvování tohoto semináře budou absolventi schopni pracovat s prezentacemi a ukládat je v souborových formátech využívat vestavěných možností aplikace, pracovat s textem, vytvářet a formátovat grafy, vkládat a upravovat obrázky, symboly a jiné objekty, vytvářet tabulky a vkládat tabulky z MS Excel atd. Naučí se rovněž znát zásady tvorby správné prezentace i zásady prezentace samotné.


Seminář na téma Powerpoint

Seminář na téma Powerpoint| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 15. 03. 2016 | 2286 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: OHK Jihlava
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací