Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
TNP

Webová aplikace - www.najdikurz.cz

OPVK

Okresní hospodářská komora Jihlava v době od 1. 7. 2010 do 31. 3. 2012 realizuje projekt zaměřený na podporu nabídky dalšího vzdělávání s názvem „Tržiště nabídek a poptávek vzdělávacích akcí“ registrační číslo CZ.1.07/3.2.09/01.0027,
Na základě svých mnohaletých zkušeností a výsledků realizovaných analýz došla Okresní hospodářská komora Jihlava k závěru, že v současném konkurenčním prostředí již nestačí pouze jednorázové znalosti, aby bylo možné obstát na dynamicky se měnícím trhu práce, ale je potřeba neustále získávat a rozšiřovat svoje klíčové dovednosti, vědomosti a kompetence prostřednictvím dalšího vzdělávání.

Důležitým aspektem pro zapojení jedinců do dalšího vzdělávání je posílení jejich informovanosti o možnosti přístupu k nabídce vzdělávacích akcí. Jedním z účinných nástrojů je „Tržiště nabídek a poptávek vzdělávacích akcí“, které spojuje informace do komplexního systému.

Lektoři a pracovníci vzdělávacích institucí zde pravidelně aktualizují nabídku svých služeb a reagují na poptávky uživatelů vypsáním požadovaných kurzů. Mají tak k dispozici unikátní marketingový nástroj pro analýzu poptávky po vzdělávacích akcích v Kraji Vysočina.

Zájemci o další vzdělávání pak na jednom místě najdou přehledně veškerou nabídku kurzů, čímž ušetří čas při jejich hledání. V široké nabídce kurzů si tak mohou vybrat o jaké dovednosti, vědomosti nebo kompetence budou mít zájem. Z více podobných nabídek si mohou podle zvolených kritérií vybrat tu, která jim bude nejvíce vyhovovat, a na vybraný kurz se mohou okamžitě přihlásit.

Uživateli umožňuje aplikace přehledné sledování navštívených kurzů, zasílání informací o nově vypsaných kurzech dle zadaných kritérií a hlavně zadávání poptávky po kurzu „šitém na míru“, který zde není vypsán. Tyto služby ocení i personalisté ve firmách, kteří mají navíc možnost pomocí vytvořených skupin na jednotlivé kurzy přihlásit hromadně i více zaměstnanců. Navíc jeden zaměstnanec může být i ve více skupinách, což při přihlašování usnadní práci. Pro více informací o tomto projektu kontaktujte: Bc. Martin Sedlák, tel: 561 114 323, e-mail: najdikurz(at)hkjihlava.cz| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 25. 05. 2011 | 4649 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: OHK Jihlava
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací