Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Zahraniční obchod

Volné vstupenky na veletrh EMO Hannover

Využijte návštěvy veletrhu EMO Hannover ve dnech 16. – 21.9. 2013 k upevnění a rozšíření Vaší sítě obchodních kontaktů. Díky svému jedinečnému pokrytí trhu je světově vedoucí veletrh kovoobráběcího průmyslu místem setkání dodavatelů i uživatelů s nejvyššími kompetencemi.
Pod mottem „Intelligence in Production“ se v německém Hannoveru představí na 2.000 firem z celého světa obrovskou šířku i hloubku celého výrobního řetězce od obráběcích strojů, přes přesné nástroje, automatizaci materiálového toku, jemnou mechaniku a optiku, ocelové a lehké stavební konstrukce až po IT a průmyslovou elektroniku.

Volné vstupenky na veletrh nyní můžou získat členové OHK Jihlava zcela zdarma díky spolupráci Okresní hospodářské komory Jihlava s pořádajícím Svazem německých výrobců obráběcích strojů a společností Deutsche Messe AG.

Více informací o veletrhu naleznete na www.emo-hannover.de.
V případě zájmu o vstupenky odepište na podatelna@hkjihlava.cz

Download: EMO_Facts_2013.pdf| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 25. 06. 2013 | 3668 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: OHK Jihlava
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací