Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
ICT

V měsíci listopadu 2014 byla ukončena realizace projektuZvýšení konkurenceschopnosti MSP efektivním využitím ICT

V průběhu 30 měsíců realizace projektu (od 1.6.2012) se podařilo, v souladu s projektovým záměrem a cílem, vytvořit a pilotně vyzkoušet nové programy, které rozšíří nabídku dalšího vzdělávání pro naši podnikatelskou veřejnost, majitele a manažery především malých a středních firem. V průběhu realizace projektu se podařilo ustavit dělný a velmi odborně fundovaný kolektiv tvůrců odborných modulů a jejich oponentů a rovněž zainteresovat do projektu více než čtyřicetičlennou pilotní skupinu z řad podnikatelů a manažerů. 


Velmi aktivní přístup všech účastníků (a poskytovaná zpětná vazba při pilotážích) vytvořil velmi dobré prostředí pro tvorbu programů tak, aby byly opravdu přínosem pro cílovou skupinu projektu, která e pilotáže zúčastnila i pro to, aby pro období udržitelnosti projektu byly připraveny potřebné odborné podklady. Realizační tým si přitom plně uvědomuje, že téma, které rozšíří nabídku vzdělávacích aktivit, je velmi dynamické a zaznamenává velmi bouřlivý rozvoj. Tím spíše je nutné, aby se takový program stal součástí nabídky vzdělávacích aktivit Okresní hospodářské komory v Jihlavě.

Soubory ke stažení:

Modul 1 Vývoj ICT a možnost využití pro MSPř.zip

Modul 2 Firemní IS.zip

Modul 3 Využití internetu pro firemní MKT.zip

Modul 4 Alternativní HW a SW.zip

Modul 5 Technický rámec řešení IT.zip

 

Nedílnou součástí a jedním z výstupů projektu je i připravená příručka, zahrnující všechny vytvořené moduly.

Příručka je všem zájemcům k dispozici v elektronické podobě na adrese:| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 14. 11. 2014 | 2918 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací