Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Technická Vysočina

Technická Vysočina – partnerská síť vzdělávání dospělých


Dne 31. května 2013 byl ukončen projekt Technická Vysočina – partnerská síť vzdělávání dospělých V rámci projektu vzniklo deset nových vzdělávacích modulů:
  Modul 1 Využívání nástrojů elektronické podpory vzdělávání
  Modul 2 Základy ekonomické gramotnosti
  Modul 3 Metody a výstupy analýzy vzdělávacích potřeb v průmyslových podnicích
  Modul 4 Tvorba zadávací dokumentace a stanovení kritérií výběru na dodávku vzdělávání.
  Modul 5 Kvalita ve vzdělávání - metody a kritéria jejího posuzování.
  Modul 6 Tvorba moderní funkční účinnosti seminářů pro dospělé se zaměřením na oblast dalšího profesního vzdělávání.
  Modul 7 Tréninkové metody vzdělávání dospělých.
  Modul 8 Komunikační a prezentační dovednosti, rétorika.
  Modul 9 Práce v týmu a týmová dynamika.
  Modul 10 Multioborové technické vzdělání pro praxi – pouze prezenční formou.

V průběhu projektu byly vzdělávací moduly pilotně ověřeny. Pilotní ověřování proběhlo prezenční formou a e-learningovou formou. V budoucnu mohou být moduly nabízeny prezenční formou a formou e-learningu. Firmám, školám a vzdělávacím institucím pomohou navrhnout formy vzdělávání, které jsou vhodné pro další profesní vzdělávání dospělých, podpoří rozvoj dovedností, stanoví potřeby cílové skupiny dospělých i konkrétních podniků v dalším profesním vzdělávání i v oblasti moderních metod interaktivního vzdělávání dospělých. Pomohou i školitelům a manažerům technicky zaměřených firem stanovit vzdělávací potřeby, učí je formulovat zadávací dokumenty pro výběr dodavatelů vzdělávacích modulů a učí je vyhodnocovat efektivitu.

Grantový projekt Technická Vysočina byl zahájen v červnu 2010. Cílem projektu bylo prohloubit regionální nabídku dalšího vzdělávání pro technicky zaměřené firmy v Kraji Vysočina a posílit vztah mezi školami, vzdělávacími institucemi a firemní sférou. Do projektu se mohli zapojit lektoři, učitelé, pracovníci vzdělávacích institucí i technicky zaměřených firem. Pro posílení informovanosti zájemců o další vzdělávání slouží nový Informační portál Kraje Vysočina www.techvys.cz E-learningové vzdělávací kurzy jsou umístěny na Metodickém portále Technické Vysočiny http://lms.techvys.cz/

Projekt probíhal v rámci globálního grantu Podpora nabídky dalšího vzdělávání v Kraji Vysočina – Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost spolufinancovaného ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu.

Poskytovatelem grantu byl Kraj Vysočina. Příjemcem a realizátorem společnost bit cz training, s.r.o. spolu se svými partnery, kterými byli Okresní hospodářská komora Jihlava, DUNA JL s.r.o., Střední škola stavební Jihlava a DAMACO Group s.r.o.


| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 03. 06. 2013 | 5477 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací