Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Zahraniční obchod

Spolupráce s Čínou

Okresní hospodářská komora Jihlava podepsala Memorandum o spolupráci s Čínskou radou pro podporu zahraničního obchdou Wuhan. Je to nová příležitost pro ekonomickou a obchodní spolupráci pro firmy z okresu Jihlava.


Okresní hospodářská komora Jihlava navázala na spolupráci města Jihlavy s čínským velkoměstem Wuhan a také uzavřela Memorandum o spolupráci s Čínskou radou na podporu zahraničního obchdou Wuhan (CCPIT). Předseda představenstva komory Jaroslav Huňáček a předseda CCPIT Zou Weidong svými podpisy stvrdili oboustranný zájem o spolupráci v oblasti obchodu a investic.

Wuhan je hlavní město čínské provincie Chu-pej (partner Kraje Vysočina) a nejlidnatější město ve střední Číně. Ve městě žije více jak 10 mil. obyvatel. Wuhan je uznáván jako politické, ekonomické, finanční, kulturní, vzdělávací a dopravní centrum centrální Číny.

Pokud se firmy zajímají o možnosti obchodu a podnikání v centrální Číně, mohou se obrátit na OHK Jihlava.
| Autor: Prchal Tomáš | Vydáno dne 12. 05. 2017 | 1268 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací