Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Výukové podpory

Průběh realizace projektu Výukové podpory pro lektory dalšího vzdělávání

Okresní hospodářská komora pokračuje v realizaci projektu Výukové podpory pro lektory dalšího vzdělávání.

V rámci projektu se podařilo úspěšně vytvořit celkem 6 výukových podpor a všechny připravené materiály pilotně ověřit v rámci dvoudenních seminářů za účasti 23 lektorů dalšího vzdělávání.

Pět vzdělávacích programů je kompletně v závěrečné fázi projektu budou probíhat dílčí úpravy programů podle připomínek oponentů a poznatků z pilotního ověření tak, aby programy byly připraveny k akreditaci MŠMT a dalšímu využití v pro cílovou skupinu lektorů.
| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 21. 10. 2014 | 3003 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: OHK Jihlava
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací