Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
ICT

projekt: Zvýšení konkurenceschopnosti MSP efektivním využitím ICT

Hospodářská komora vyvíjí od svého založení aktivity na poli dalšího vzdělávání. Shromažďuje poznatky z podnikatelské sféry a hledá možnosti, jak zprostředkovat podnikatelům i ostatní veřejnosti takové vzdělávací produkty, které na trhu běžně dostupné nejsou, ale je po nich poptávka.
Předkládaným projektem chceme reagovat na tento stav a nabídnout cílovým skupinám (manažeři-účastníci dalšího vzdělávání i lektoři) zcela nový produkt, vytvořený "na míru" s využitím moderních a efektivních vzdělávacích metod.

Realizací projektu a připraveným programem chceme usnadnit manažerům MSP rozhodování o možnostech využití ICT v jejich firmách, zvýšit jejich osobní dovednosti a znalosti v této oblasti s následným pozitivním dopadem do efektivnosti využití ICT a do úrovně konkurenceschopnosti firmy.

Produkt vytvoříme tak, aby byl pro cílovou skupinu přitažlivý, efektivní časově i vědomostně a zároveň pomohl vytvořit pro absolventa nezbytnou přidanou hodnotu pro jeho vlastní manažerské rozhodování.

Na základě výsledků průzkumu mezi malými a středními firmami (MSP) jsme vybrali 5 tematických okruhů, které respondenti průzkumu označili jako důležité pro rozvoj jejich podnikání.

Jedná se o tyto okruhy:

  • Vývoj ICT a možnosti využití pro MSP
  • Firemní informační systémy a jejich implementace
  • Využití internetu pro firemní marketing
  • Alternativní HW a SW pro firemní potřeby – úspora nákladů
  • Technický rámec řešení ICT
Pro každý tento okruh vytváříme krátký efektivní vzdělávací program, který pilotně vyzkoušíme na omezené skupině účastníků. Toto pilotní ověření proběhne v rozsahu 20 vyučovacích hodin za každý okruh v období červen 2013 až srpen 2014 ve školící místnosti OHK Jihlava (měsíční rozsah - 7 vyučovacích hodin).

Účast v pilotních seminářích je pro účastníky ZDARMA.

Věříme, že tato nabídka Vás zaujme a včas si proto rezervujete místo v pilotní skupině.

Kontakt pro přihlášení: Ing. Miloslav Ileček | manažer projektu | ILECEK@HKJIHLAVA.CZ | 561 114 331, 603 253 941


| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 19. 12. 2012 | 3830 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací