Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
TNP

Projekt: Tržiště nabídek a poptávek vzdělávacích akcí

OPVK

Okresní hospodářská komora Jihlava v době od 1. 7. 2010 do 31. 3. 2012 realizuje projekt zaměřený na podporu nabídky dalšího vzdělávání s názvem

„Tržiště nabídek a poptávek vzdělávacích akcí“ registrační číslo CZ.1.07/3.2.09/01.0027.

Cílem tohoto projektu je posílení informovanosti o nabídce dalšího vzdělávání v kraji Vysočina a zefektivnění procesů vyhledávání a nabízení vzdělávacích akcí s cílem zvýšit konkurenceschopnost cílových skupin v kraji Vysočina.
Okresní hospodářská komora Jihlava zjistila, že v současné době už nestačí jednorázové poznatky, aby bylo možné obstát na dynamicky se měnícím trhu práce. Je potřeba neustále zvyšovat svoji konkurenceschopnost a získávat nové klíčové dovednosti, vědomosti a kompetence prostřednictvím dalšího vzdělávání. Důležitým aspektem pro posílení účasti jedinců na dalším vzdělávání je posílit informovanost a přístup k nabídce vzdělávacích akcí. Účinným nástrojem bude právě vytvořené „tržiště nabídek a poptávek vzdělávacích akcí“, které spojí informace do komplexního systému.
Při průzkumu, který Hospodářská komora realizovala před podáním projektové žádosti, byly zjištěny skutečnosti, které svědčí jednoznačně o potřebnosti realizovat tento projekt, který zaplní mezeru na trhu databází a portálů dalšího vzdělávání.

Účastníci dalšího vzdělávání zapojení do realizace aktivit budou motivováni zejména získáním dovedností, vědomostí a kompetencí, které povedou ke zvýšení jejich kvalifikace a konkurenceschopnosti na trhu práce, přehlednou a aktuální nabídkou vzdělávacích akcí většiny vzdělávacích institucí v kraji Vysočina na jednom místě, snadným a přehledným on-line vyhledáváním požadované vzdělávací aktivity a možností on-line přihlášení se na vyhledaný kurz, jakož i možností hodnocení úrovně poskytovaných služeb vzdělávacích institucí a jejich porovnání.

Lektoři a pracovníci vzdělávacích institucí zapojení do realizace aktivit budou motivováni možností aktivně se podílet na fungování efektivního nástroje ke zvýšení informovanosti o nabídce dalšího vzdělávání v kraji Vysočina bezplatnou propagací a možností reagovat na on-line poptávky.

Projekt přispěje k zefektivnění procesů dalšího vzdělávání, zejména vyhledávání a nabízení vzdělávacích akcí. Účastníkům dalšího vzdělávání nabízí úsporu času, prezentaci kvalitních a aktuálních informací, uživatelsky příjemné prostředí a pohodlný třídící systém informací, možnost zadání poptávky po přesně cíleném školení a po vzdělávacích programech „šitých na míru“, možnost získání požadované vzdělávací akce, bezplatné odborné poradenství, diskusní fórum a možnosti komparace konkurenčních nabídek. Lektorům a pracovníkům vzdělávacích institucí nabízí unikátní marketingový nástroj, nástroj pro analýzu poptávky po vzdělávacích akcích v kraji Vysočina a ucelený přehled o nabídkách konkurenčních firem. Konkrétní přínosy projektu zjednoduší uchazečům o další vzdělávání orientaci na trhu vzdělávacích aktivit, usnadní výběr vzdělávacího produktu a umožní zadání on-line poptávky po konkrétní vzdělávací akci. Vzdělávacím institucím umožní „Tržiště nabídek a poptávek vzdělávacích akcí“ prezentovat nabídku svých služeb na specializovaném interaktivním portálu.

Výsledkem projektu bude Databázový program "Tržiště nabídek a poptávek vzdělávacích akcí" v kraji Vysočina.| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 12. 07. 2010 | 5373 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací