Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Technická Vysočina

Projekt Technická Vysočina: – ZAPOJTE SE, VZDĚLÁVEJTE SE

V současné době v rámci projektu Technická Vysočina jsou dostupné následují e-learningové kurzy.

Modul 1 - Využívání nástrojů elektronické podpory vzdělávání
Modul 2 - Základy ekonomické gramotnosti
Modul 3 - Metody a výstupy analýzy vzdělávacích potřeb v průmyslových podnicích
Modul 4 - Tvorba zadávací dokumentace a stanovení kritérií výběru na dodávku vzdělávání.
Modul 5 - Kvalita ve vzdělávání - metody a kritéria jejího posuzování.
Modul 6 - Tvorba moderní funkční účinnosti seminářů pro dospělé se zaměřením na oblast dalšího profesního vzdělávání.
Modul 7 - Tréninkové metody vzdělávání dospělých.
Modul 8 - Komunikační a prezentační dovednosti, rétorika.
Modul 9 - Práce v týmu a týmová dynamika.
Modul 10 - Multioborové technické vzdělání pro praxi – pouze prezenční formou.

Do learningových kurzů se můžete registrovat na http://lms.techvys.cz/login/signup.php

Cílem modulu je seznámení účastníků s teoretickým i praktickým využitím elektronické podpory vzdělávání (především e-learningu a blended learningu).

2. Základy ekonomické gramotnosti (EBCL – ekonomická alternativa k ECDL)

Kurz nabízí ekonomům i neekonomům možnost získání know-how a znalosti pro podnikovou praxi. Modul představuje znalostní přípravu na zkoušku a získání certifikátu EBC*L (European Business Licence). Certifikát EBC*L je mezinárodně uznávaný standard ekonomického vzdělání.

Kurz je zaměřen na osvojení metod zjišťování vzdělávacích potřeb vhodných pro různé cílové skupiny a průmyslové podniky v sektoru IT.

Tvorba zadávací dokumentace a stanovení kritérií výběru na dodávku vzdělávání

Cílem modulu je osvojení způsobu hodnocení kvality a výstupů vzdělávacích programů a posílení schopnosti posoudit vhodnost didaktických metod pro zprostředkování různých typů poznatků (měkké dovednosti; tvrdé poznatky a znalosti).

Cíl modulu je zaměřen na osvojení metod tvorby jednotlivých kroků vzdělávací aktivity a stanovení efektivního způsobu hodnocení její účinnosti.

Cíl modulu je zaměřen na osvojení metod používaných ve vzdělávání dospělých se zaměřením na interaktivní výukové metody.

Cíl modulu je zaměřen na zlepšení komunikačních a prezentačních dovedností lektorů v rámci vzdělávacích aktivit ve vzdělávání dospělých.

Hlavním cílem je naučit účastníky využívat týmové dynamiky a aktivizačních činností pro posílení efektivní komunikace a spolupráce a především pro podporu synergického efektu skupiny.

Praktické osvojení základních dovedností oborů - truhlář, elektrikář, zedník a instalatér společně s postupy vhodnými pro vzdělávání dospělých, upevnění správných návyků pro přípravu a prezentaci výukových témat. Účastníci prakticky využijí dříve osvojené kompetence z modulů 1-9.| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 23. 07. 2014 | 4007 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: TechVys
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací