Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Technická Vysočina

Proběhla první vlna pilotního ověřování - Technická Vysočina


Registrační číslo projektu: CZ.1.07/3.2.09/01.0034

Proběhla první vlna pilotního ověřování 10 nově vzniklých vzdělávacích modulů, které se zúčastnilo 131 účastníků.

Grantový projekt Technická Vysočina, který probíhá v rámci globálního grantu Podpora nabídky dalšího vzdělávání v kraji Vysočina – Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost spolufinancovaného ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu, tímto pokračuje v souladu s harmonogramem realizace projektu.
Poskytovatelem je Kraj Vysočina, příjemcem a realizátorem společnost bit cz training, s.r.o. spolu se svými partnery Okresní hospodářskou komorou Jihlava, Dunou JL s.r.o., Střední školou stavební Jihlava a Damacem Group, s.r.o.

Cílem projektu je prohloubit regionální nabídku dalšího vzdělávání pro technicky zaměřené firmy v kraji Vysočina a zároveň posílit vztah mezi školami, vzdělávacími institucemi a firemní sférou.

Cílovými skupinami projektu jsou lektoři, pracovníci vzdělávacích institucí a pracovníci technicky zaměřených firem z kraje Vysočina a myšlenka projekt realizovat vyšla z analýzy potřeb těchto cílových skupin.

Jaké služby jsou poskytovány
Svým klientům poskytuje portál Technická Vysočina služby ve dvou rovinách – v rovině Informační a Metodické.

Informací o procesu dalšího vzdělávání je na Internetu možno dohledat obrovské množství, stejně tak ukázek „vzdělávací technologie“ – metodiky, know – how. Technická Vysočina přináší průsečík mezi oběma kategoriemi.

Více informací nalezneta na: http://www.techvys.cz/


| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 21. 03. 2012 | 3875 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací