Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Semináře a školení

Pozvánka na seminář: SNIŽOVÁNÍ RIZIK V PODNIKÁNÍ - Prevence vzniku pohledávek a finanční management

Seminář je určen především všem výrobcům, vývozcům, dovozcům a firmám, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků, ať již v tuzemském nebo zahraničním styku, a to včetně zemí mimo Evropskou unii. Ale také všem menším a středním podnikatelům. Seminář je vhodný nejen pro osoby přímo odpovědné za tyto činnosti, ale i pro pracovníky právních a marketingových útvarů.

Absolvováním semináře účastníci získají teoretické a praktické znalosti a základní přehled o dané problematice v České republice, Slovenské republice a Evropské unii. Problematika odpovědnosti za výrobek bude vysvětlena s přihlédnutím k aktuálnímu právnímu stavu v uvedených zemích, a to včetně nového občanského zákoníku.

Seminář je z velké části zaměřen na praktické příklady a ukázky a počítá s průběžnou diskusí.


JUDr. Jan Havlíček – advokát a rozhodce. Absolvent PF MU Brno, kde také složil státní rigorózní zkoušku, a dále absolvoval doktorský studijní program na Katedře mezinárodního a evropského práva pod vedením školitelky prof. JUDr. Naděždy Rozehnalové, CSc. V rámci vědecké činnosti i praxe se věnuje obchodnímu právu, občanskému právu, mezinárodnímu i vnitrostátnímu rozhodčímu řízení. Na Právnické fakultě Masarykovy univerzity a Ekonomicko – správní fakultě Masarykovy univerzity pracoval jako odborný garant modulu Mezinárodní obchod. Je zakladatelem internetového právního časopisu Právní labyrint.

Program:

  • Nadčasový způsob řešení pohledávek. Proč je efektivní způsob tak důležitý
  • Pohledávkám se můžeme efektivně bránit. Předáme své zkušenosti, jak
  • Představení projektu E-VÝZVA CZ – jednoduchého, rychlého a levného řešení pohledávek on-line
  • Dotazy a diskuse
  • Výhody rozhodčího řízení
  • Možnost rezervace konzultace zdarma

 

Datum konání: 18. 5. 2016, 09:00 – 11:00

Místo konání: OHK Jihlava, Benešova 13, 586 01 Jihlava

Cena:  ZDARMA!!!

Přihlášení: elektronicky http://goo.gl/forms/EGshsXWvLS nebo (s uvedením, jména, příjmení, názvu firmy a její IČO, e-mailu a telefonu účastníka) zašlete v elektronické podobě na e-mail: jirova@hkjihlava.cz nejpozději do 12. 5. 2016.| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 10. 05. 2016 | 2285 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: OHK Jihlava
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací