Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Společně na trhu práce (STP)

Pozvánka na odborný seminář

„Předpoklady a možnosti pro práci a podnikání v Rakousku po otevření pracovního trhu“Dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář „Předpoklady a možnosti pro práci a podnikání v Rakousku po otevření pracovního trhu“, který se uskuteční v rámci projektu „2011: Společně na trhu práce Vsočina – Dolní Rakousko“ dne 25. 6. 2012 v hotelu Gustav Mahler v Jihlavě.
Podstatná změna v oblasti trhu práce v Rakousku nastala 1. 5. 2011, kdy v Rakousku skončilo přechodné období a omezení pro volný pohyb zaměstnanců a svobodu poskytování služeb. Řada doposud nařízěných ustanovení a povinností zmizela, ale s tímto přišli i nové nezbytnosti, při kterých je nutné si dávat pozor.
V rámci tohoto semináře Vás expterti z Rakouska budou informovat o nutných předpokladech pro práci a podnikání v Rakousku.

Zde je ke stažení:
pozvánka (PDF) a
přihláška (DOC) na seminář.

Své přihlášky zasílejte nejpozději do 22.6. 2012.

Těšíme se na vaši účast!
Tento projekt je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.


| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 08. 06. 2012 | 4625 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací