Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Zahraniční obchod

Podnikatelská mise do ÍRÁNU

Hospodářská komora ČR a Velvyslanectví ČR v Teheránu si Vás dovolují pozvat k účasti v podnikatelské misi do ÍRÁNU, která se uskuteční ve dnech 14. – 17. 9. 2014. Podnikatelskou misi povede Ing. Ilja Mazánek, předseda Zahraniční sekce Hospodářské komory ČR a v jednání je i účast vysokého představitele Ministerstva zahraničních věcí ČR a zástupce Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.
Na přípravě jednotlivých položek programu nyní intenzivně pracujeme. Hlavním bodem programu bude Česko – íránské podnikatelské fórum, které bude zaměřeno převážně na infrastrukturu, dopravu a s nimi spojené obory. Pokud má zájem o účast i firma z jiného oboru, která v Íránu má již rozpracovány zakázky či projekty, může se samozřejmě k naší cestě připojit. Po podnikatelském fóru budou probíhat bilaterální jednání firem na základě Vámi zaslaných firemních profilů. V programu dále počítáme s návštěvou zóny volného obchodu, investiční agentury, významné firmy apod. Dostatek času bude i na vaše individuální jednání s partnery.

Účastnický poplatek ve výši 49.700,- Kč zahrnuje letenku, 4x ubytování se snídaní, poměrnou část nákladů na pronájmy, místní transfery, catering a organizační zajištění mise. Vzhledem k nutnosti vyřízení víz a potvrzení letenek prosíme zájemce, aby zaslali vyplněné závazné přihlášky a firemní profily (elektronicky) nejpozději do úterý 5. 8. 2014.

Srdečně Vás na tuto akci zveme a těšíme se na Váš zájem!

Download: profil firmy EN, Závazná přihláška

S pozdravem a přáním příjemného dne

Ing. Lenka Týčová
Manažer projektu
Zahraniční odbor / Foreign Department
HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY / CZECH CHAMBER OF COMMERCE
Freyova 27/82 | CZ-190 00 Praha 9 – Vysočany
Tel.: +420 266 721 379| Fax: +420 266 721 695
tycova@komora.cz | www.komora.cz| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 21. 07. 2014 | 2347 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: HK ČR
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací