Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Kruh

KRUH – propojení klíčových hráčů v oblasti dalšího vzdělávání dospělých v kraji Vysočina


Obsah projektu:

Projekt KRUH reaguje na situaci v nabídce aktivit v oblasti dalšího vzdělávání v kraji Vysočina. V současné době zde má sídlo téměř 30 vzdělávacích subjektů, jejichž nabídka je nesourodá a má rozdílnou kvalitu. Tento stav často vyvolává nedůvěru u cílových skupin zákazníků jako jsou např. zaměstnavatelé. Cílem projektu je proto vytvořit platformu pro spolupráci subjektů, které nabízejí aktivity v oblasti dalšího vzdělávání.

Název: KRUH – propojení klíčových hráčů v oblasti dalšího vzdělávání dospělých v kraji Vysočina
Žadatel: ABS WYDA s.r.o.
Partneři: Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, o.s., Hospodářská komora Jihlava, Institut pro vzdělávání dospělých Jihlava
Finanční zdroj: OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory 3.2
Termín realizace: 01.04.2010 – 31.03.2013

Výstupem projektu bude vytvořená síť, která bude mít nástroje podpory růstu kvality nabízených služeb a podpory růstu kompetencí lektorů. Síť dále bude nabízet možnost nezávislé evaluace. Klíčovým pro síť bude propracovaný systém komunikace se zaměstnavateli, sociálními partnery a veřejností. Síť tak zvýší kvalitu vzdělávací nabídky a její důvěryhodnost.

Hlavní výstupy projektu:

V rámci projektu bude vytvořeno 23 produktů, které se dají rozdělit do 6 skupin.
  1. Metodické materiály (8 příruček)
  2. Vzdělávací programy (4 programy)
  3. Katalog (2 katalogy)
  4. Popisné materiály (2 materiály)
  5. Popis aktivit sítě vzdělávacích institucí (5 popisů)
  6. Evaluační nástroje (2 sady nástrojů)
Kromě toho bude v rámci projektů realizováno 21 motivačních aktivit na podporu zvýšení informovanosti potenciálních účastníků dalšího vzdělávání o možnostech rozvoje jejich kompetencí.


| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 12. 03. 2012 | 5520 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací