Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Zahraniční obchod

EXPO & EXPORT 08/2015

NOVÉ exportní a obchodní příležitosti pro české firmy

SCHWEISSEN 2015 - LINZ - RAKOUSKO

Mezi českými odborníky roste zájem o nestandardní veletrh pro svařování - SCHWEISSEN 2015 v příhraničním Linzi – 29. září – 1. října 2015

Již zanedlouho se otevřou brány mezinárodního odborného veletrhu SCHWEISSEN, který se koná jednou za 4 roky v hlavním městě rakouského průmyslu, příhraničním Linzi.

SCHWEISSEN se čím dál více těší zájmu ze strany českých odborníků. Návštěvu veletrhu plánují firmy nejen z Jihočeského kraje a Prahy, ale také z různých regionů České republiky.

Z tohoto důvodu poskytl Reed Exhibitions Messe Wien 150 ks VIP vstupenek pro odborné návštěvníky z ČR. VIP vstupenky můžete objednat u oficiálního výhradního zastoupení veletrhu v České republice do 15. září 2015. Více informací na www.schweissen.at nebo v češtině na www.sp.cz/schweissen.html


METALEX 2016 – HO CHI MINH - Vietnam

Pro rok 2016 se uvažuje o společném stánku s agenturou CzechTrade. Českým firmám poskytne informace a asistenční služby zahraniční kancelář CzechTrade, která působí právě v Ho Chi Minh. Zde najdete desatero pro obchodování s Vietnamem (http://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet/asie/obchodovani-vietnam/). Více informací na http://www.metalexvietnam.com/ nebo v češtině na http://sp.cz/metalexvietnam.html

INTERTOOL 2016 - VÍDEŇ - Rakousko

NOVÉ obory pro 3D prezentaci a intenzivní osobní kontakty pro průmysl a inovace.

Mezinárodní odborný veletrh, který se koná jednou za 2 roky, se uskuteční 10.-13. května 2016 ve výstavních halách B a C rakouského moderního výstaviště Messe Wien. Tradičně ve středu pozornosti veletrhu jsou obráběcí stroje, nářadí a nástroje a vybavení a systémy kompletního procesu výroby. Poprvé budou navíc vedle klasických oborů, jako kontrola kvality, povrchové úpravy, měření a testování, hydraulika, komponenty, součástky a příslušenství a průmyslový software, inženýring, strojírenství, obráběcí technika, zastoupeny v rámci speciální expozice robotické systémy, zakázková výroba, ochrana životního prostředí a manipulační a skladovací technika.

V rámci veletrhu INTERTOOL 2016 ve Vídni se připravuje slovinsko-česko-slovenské setkání, zaměřené na témata jako export, import, investice, transfer technologií a založení společných podniků, společné výroby a společný vstup na trhy třetích zemí . Pro další informace se mohou zájemci a potenciální partneři tohoto projeku obrátit pro další informace na oficiální zastoupení vídeňských veletrhů průmyslových technologií a inovací pro Českou republiku, Slovensko a Slovinsko, Schwarz & Partner. Tel: +420 603 278 654.| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 08. 09. 2015 | 2002 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: EXPO & EXPORT 08/2015
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací