Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Zahraniční obchod

Ekonomické a obchodní fórum o spolupráci Česká republika – Wuhan v Jihlavě

Ekonomické a obchodní fórum o spolupráci Česká republika – Wuhan (Čína) se uskuteční 10.5.2017 v Jihlavě. Příležitost pro získánínových obchodních vztashů s čínskými podnikateli.


Kraj Vysočina je partnerem čínské provincie Hubei (téměr 60 mil. obyvatel) viz. Wikipedie. Hlavním městem provincie je Wuhan (více než 10 mil. obyvatel). Krajské město Jihlava uzavře na Ekonomickém a obchodním fóru o spolupráci Česká republika – Wuhan (10.5.2017) memorandum o partnerství. Wuhan bude dalším partnerským městem Jihlavy.

K navázání hlubších obchodních vztahů uzavře Okresní hospodářská komora Jihlava memorandum o spolupráci s Radou pro podporu mezinárodního obchodu Wuhan.  

Pokud chcete být u taho anebo zjistit, zda lze této spolupráce obchodně využít, kontaktujete OHK Jihlava.

Více informací naleznete zde:

 

Program

Seznam účastníků z Číny 1

Seznam účastníků z Číny 2

Přihláška| Autor: Prchal Tomáš | Vydáno dne 28. 04. 2017 | 1633 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací