Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Zahraniční obchod

Doprovodná podnikatelská mise do LITVY a LOTYŠSKA

Hospodářská komora České republiky byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise premiéra České republiky, pana Petra Nečase, na jeho oficiální návštěvě Litvy a Lotyšska ve dnech 16. – 17. 5. 2013. V rámci připravovaného programu počítáme s uspořádáním podnikatelských fór jak ve Vilniusu, tak v Rize, kde by kromě jiných hostů měli vystoupit i premiéři obou zemí. Dále připravujeme dvoustranná jednání českých firem s jejich litevskými a lotyšskými protějšky a neformální setkání premiéra s českými podnikateli při společné večeři či pracovní snídani. Na podrobnějším programu nyní intenzivně pracujeme.
Na misi zveme české firmy, které mají s tímto teritoriem již navázány obchodní kontakty, rozpracované projekty apod. ale také firmy, které mají vážný zájem sem teprve vstoupit. Případné zájemce o účast prosím o vyplnění Závazné přihlášky a obou firemních profilů nejpozději do 15. 4. 2013. Závaznou přihlášku prosíme zaslat podepsanou, orazítkovanou a naskenovanou mailem. Účastnický poplatek zahrnuje veškeré transfery, ubytování, podíly na cateringu a organizaci akce.

Při příležitosti této cesty se bude ve spolupráci s PP Agency tisknout katalog českých firem, kde bude mít každý účastník základní zápis zdarma. Doporučujeme však doplnit jej i o podrobnější reklamu. Pro tento případ prosím kontaktujte paní Alenu Šeflovou: seflova@ppagency.cz.

Těším se na případnou spolupráci, ráda zodpovím jakékoliv dotazy. S pozdravem

Download:
PROFIL čj.doc
Eng.doc PROFIL Eng.doc
VOP - Podnikatelske mise.docx
Závazná přihláška.doc

Ing. Lenka Týčová
Manažer projektu

Zahraniční odbor / Foreign Department
HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY / CZECH CHAMBER OF COMMERCE
Freyova 27/82 | CZ-190 00 Praha 9 – Vysočany
Tel.: +420 266 721 379| Fax: +420 266 721 695
tycova@komora.cz | www.komora.cz


| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 11. 04. 2013 | 2854 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací