Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
ABI

ABI - Pozvánka na: kooperační setkání Hospodaříme v Evropě

Iniciativa k zlepšení příhraničních hospodářských vztahů

Termín: 2.11. 2006, 14:00 hod.

Místo: Internationales Interkomunales Zentrum Euregio + IIZ Service Schlossplatz 2, 3812 Gross Siegharts
Důležitými body k jednání budou:
Krátká prezentace Vaší firmy a výrobků, představení dodavatelského programu, jednotlivé rozhovory mezi firmami o cenách, nabídkách dodávek, případném rabatu, možnosti kooperace!

Cílem akce je: navázání nových příhraničních kooperací a kontaktů, noví potencionální zákazníci, partneři.


Příjezd: hraniční přechod Slavonice/ Fratres => Doberstberg => Thaya => Waidhofen an der Thaya (na prvním kruhovém objezdu hned na začátku města Waidhofen - doleva => stále rovně, do té doby než bude na pravé straně značeno G. Siegharts => Gross Siegharts - příjezd do vesnice => po zatáčce je na pravé straně benzina => tady jet doprava => hned doleva => rovně přes křižovatku (na pravé straně je kostel) a pořád rovně nahoru => nahoře na kopci je budova TBZ (Technologie- und Bildungszentrum) => příchod na setkání "Hospodaříme v Evropě" bude značen šipkami.

Tlumočení zajištěno! Tato akce ke spolufinancovaná Evropskou unií v rámci projektu "Aktivní hospodářský prostor Vysočina - Dolní Rakousko".

Kontaktní osoba: Austrian Business Information, Hospodářská komora Jihlava Klára Houserová, tel.: + 420 567 320 169, mobil: + 420 739 213

ABI11


| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 02. 11. 2006 | 5037 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: HK Jihlava
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací