Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
ABI

ABI - Pozvánka na: EVROPSKÝ KOOPERAČNÍ VELETRH

ABI9

Dámy a pánové,
zveme vás na EVROPSKÝ KOOPERAČNÍ VELETRH, který se bude konat ve Vídni dne 28. června 2006 od 10:00 do 17:30 hodin v Palais Niederösterreich, Herrengasse 13, 1010 Vídeň.

Prostřednictvím našeho „Programu Internacionalizace” podporujeme malé a střední podniky při plánování a uskutečňování jejich mezinárodních aktivit. Dovolte nám pomoci vám na vaší cestě k internacionalizaci, při hledání kooperačního partnera a při organizování jednání s vašimi potencionálními obchodními partnery z celé Evropy.

Abychom pro vás mohli vybrat odpovídajícího kooperačního partnera, prosíme vás o vyplnění přiloženého „Kooperačního profilu“ (nejlépe v anglickém jazyce) a jeho zaslání na e.farkacova@ecoplus.at nejpozději do 31. května 2006. Asi v polovině června od nás obdržíte konkrétní nabídky pro jednání s potencionálními partnery. Pokud budou odpovídat vašim představám, prosíme o jejich potvrzení.

Chceme vám pomoci využít čas na veletrhu co nejefektivněji, proto vám předem zašleme váš osobní program a podrobné informace. Tak se budete moci předem informovat o vašich partnerech k rozhovorům i o dalších výhodách, které vám nabídneme, včetně přednášek a konzultací profesionálních poradců.

Účast na veletrhu je bezplatná. Budete moci rovněž bezplatně využívat služeb našich tlumočníků. Účastníci si hradí pouze dopravu a ubytování. Pro bližší informace kontaktujte prosím paní Evu Farkačovou, tel: 00420 606 633 878 nebo e-mail e.farkacova@ecoplus.at.

Těšíme se spolu s vámi na zajímavá kooperační jednání!

ecoplus Gesellschaft mbH

Internationalization CEE

Dr. Ilan KnappChristoph Gantar
Managing directorDirector

ABI10 “This document has been produced with the financial assistance of the European Union. The financial assistance is provided under the Pan European Business co-operation scheme. The content of this document represents the sole responsibility of EURADA and its member who are involved in the Fit for Europe project, and can under no circumstances be regarded as reflecting the position of the European Union.”

in cooperation with| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 28. 06. 2006 | 5348 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací