Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
ABI

ABI - Neuland 2008

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si vám oznámit, že dne 30. ledna 2008 pořádá firma ecoplus pod heslem „zdravě žít – zdravě hospodařit“ svůj internacionalizační den „Neuland 2008“.
Stejně jako v loňském roce během kooperačního veletrhu organizuje ecoplus Dolnorakouská hospodářská agentura v rámci setkání Neuland 2008 kooperační firemní rozhovory. Během nich budou mít malé a střední firmy z více než 10 zemí střední a východní Evropy možnost setkat se s potenciálními obchodními partnery a navázat s nimi spolupráci. Tyto kontaktní rozhovory je možné předem zabukovat pomocí webových stránek: www.matchmaking.at/ecoplus2008 (anglicky).

Setkání je určeno zejména organizacím, které se zabývají ekologií, obnovitelnými zdroji energie a zdravým způsobem života vůbec. Rozšířením hospodářské kooperace v těchto oblastech tak firmy mohou pozitivně působit v našem společném hospodářském prostoru. Účast na akci je bezplatná.

Rádi bychom vás pozvali k účasti na tomto setkání a prosíme vás zároveň, abyste o této akci informovali i spřízněné firmy či organizace, které se podnikají zejména v oborech:

  1. ekologické stavebnictví
  2. obnovitelné zdroje energie (biomasa)
  3. ekologické technologie
  4. Wellness vybavení
  5. lázeňství, ozdravné a kondiční pobyty
  6. potravinářství (zdravé a kvalitní potraviny)
Těšíme se na spolupráci s vámi!

Vedle kooperačních rozhovorů se uskuteční také řada informačních workoshopů, během nich chceme informovat prostřednictvím klíčových osobností o aktuální situaci a potenciálu jmenovaných oborů v jednotlivých zemích. Naši oboroví partneři zpracují také pro vás aktuální informace z jednotlivých oblastí a budou vám k dispozici na speciálních poradenských místech.

Možnost aktivně se prezentovat jako organizace a informovat o aktuálních oborových tématech samozřejmě platí i pro vás.

Na firemní jednání bude navazovat galavečer se zástupcem zemského hejtmana Dolního Rakouska panem Ernestem Gabmannem. Během večera bude uděleno ocenění těm dolnorakouským podnikům, které úspěšně spolupracují se zeměmi střední a východní Evropy a zároveň posilují hospodářský potenciál Dolního Rakouska. Večer bude ukončen slavnostní večeří, na kterou jsou srdečně zváni všichni účastníci setkání.

Prosíme, sdělte nám zda máte zájem se na akci účastnit, abychom vám mohli poslat pozvánku.

S přátelským pozdravemKontakt ČR:
Mag. Sandra KitzmüllerIng. Eva Farkačová
Manager Projektu Neuland 2008ecoplus International Tschechien s.r.o.
T: 00420 606 633 878| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 30. 01. 2008 | 6074 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: HK Jihlava
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací