Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
ABI

ABI - Hospodaříme v Evropě!

Nová iniciativa Hospodářské komory Jihlava
EU s textem
ABI

Příhraniční hospodářské vztahy nabízejí mnoho šancí především malým a středním podnikatelům. Těchto šancí se musí využít! Touto iniciativou zahajuje Hospodářská komora Jihlava novou kapitolu práce na síti kooperací podnikatelů příhraniční oblasti. Jde o to, posílit konkurenceschopnost provozů prostřednictvím výhodnějších a nebo nových obchodních kontaktů. Firmy z Vysočiny představí svoji nabídku rakouským hospodářským provozům (nikoliv konečným spotřebitelům!) a naopak.
Hospodářská komora Jihlava organizuje na podzim první setkání: 2. listopadu se v rakouském Gross Siegharts představí české firmy. Vlastní jádro těchto setkání tvoří po krátkém vzájemném seznámení, osobní rozhovory (nabídka, cena, rabaty, podmínky dodávky).
V pondělí dne 11.9. 2006 se konalo setkání ředitele Hospodářské komory Jihlava Ing. Prchala a prezidenta organizace IIZ Gross Siegharts pana Koczura. Tématem tohoto setkání byla dohoda o vzájemné spolupráci a podpoře při organizování těchto setkání jak na české tak i rakouské straně.

abi1


| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 07. 04. 2008 | 5873 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: HK Jihlava
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací