Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
ABI

ABI - Exkurze 1.6.2006

Stále ještě nevíte jak na Rakouský trh?

Hospodářská komora Jihlava uspořádala dne 1.6. 2006 exkurzi pro stavební podnikatele z Vysočiny do Dolního Rakouska
EU s textem ABI
 
Podnikatelská veřejnost tak měla v rámci realizace projektu Hospodářské komory Jihlava „Aktivní hospodářský prostor“ možnost nahlédnout do třech firem z oboru stavebnictví v Dolním Rakousku, dozvědět se informace o výrobě v těchto firmách a případně rozšířit obchodní spolupráci s tímto regionem.

První zastávkou na studijní cestě byla rodinná firma LONGIN v městě Dobertsberg. Podnikatelé z Vysočiny se seznámili s celou firmou, jejím výrobním programem a na závěr si podrobně prohlédli její vzorový nízko-energetický dům, který dodává na Rakouský trh. Další zastávkou byla firma HIRTH (Gross Siegharts), tato firma vyrábí parapety a má i svojí pobočku ve Slavonicích. Poslední zastávkou, která byla největším lákadlem pro naše podnikatele byla firma MOELLER ve městě Schrems. Společnost patří k nejvýznamnějším výrobcům elektroinstalačního materiálu nejen v měřítku Rakouska.
Co je však nejdůležitější? - Měli jsme možnost nahlédnout „pod pokličku“ významných firem našich sousedů v Rakousku, získat kontakty a náměty pro další jednání a přesvědčit se, že možnosti obchodní spolupráce ještě nejsou zdaleka vyčerpány.

ABI4

ABI5
firma Longin (Dobertsberg)

ABI6
Nízko - energetický dům vzorkový dům (Dobertsberg), firma LONGIN


| Autor: Milan Novák | Vydáno dne 01. 06. 2006 | 4041 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: HK Jihlava
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací