Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Semináře a školení

Společenské a diskusní setkání členů OHK Jihlava s podtitulem:

Aktuální výzvy a hrozby v oblasti korporátní compliance

 

        


Dobrý den,

 

dovoluji si tímto pozvat vrcholný management Vašich společností, jejich majitele, samozřejmě také další podnikatele z Kraje Vysočina na neformální společenské a diskuzní setkání s podtitulkem „Aktuální výzvy a hrozby v oblasti korporátní compliance“.

 

Toto setkání je především o sdílení zkušeností spolu se zajímavými hosty, kteří jsou předními a zkušenými odborníky v této velmi aktuální problematice, která se dotýká přímo nás všech. Korporátní compliance není jen o  hrozbách spojených s trestním stíháním fyzických a právnických osob, je to samozřejmě komplexní systém ochrany každé společnosti a  podnikatele, který je dnes nutností. V dnešních podmínkách prostě nelze spoléhat na to, že se nikdy nic nestane.

 

Setkání se bude konat v čase od 13:30 do 16:30 (případně déle) dne 27.4.2018 v Jihlavě, místo bude upřesněno podle počtu účastníků. Jako doplňkový program budou mít účastníci zajištěn skybox na fotbalovém utkání mezi Jihlavou a Mladou Boleslaví, kde bude možné pokračovat v diskuzi (utkání se hraje od 18:00 hodin). Utkání je věnováno Armádě ČR a bude doplněno programem vrtulníků ze základny v Náměšti.

 

Samotné setkání bude probíhat tak, že pozvaní hosté v krátkých příspěvcích přednesou své poznatky k aktuálnímu stavu a následně započne řízená diskuze. V pauzách bude prostor pro další Vaše diskuze k tématu i mimo něj.

 

Pozvání na setkání přijali:

 

Lukáš Trojan – přední odborník na problematiku compliance a trestní odpovědnost právnických osob, viceprezident Unie obhájců, místopředseda Rozhodčího soudu při Hospodářské a Agrární Komoře ČR, člen rozkladové komise ÚOHS, atd.

Richard Baček – vedoucí právního oddělení Siemens ČR, SR a Rumunsko atd.

 

Třetí host do diskuze bude upřesněn.

 

Akce se koná pod záštitou:

 

                       

 

Mgr. Jan Staněk, LL.M.

výkonný ředitel/CEO
 
FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., Jiráskova 69, 586 01 Jihlava
● mobil: (+420) 737 689 357 ● e-mail: jan.stanek@fcvysocina.cz

web: www.fcvysocina.cz ● facebook: www.facebook.com/fcvysocina| Autor: Prchal Tomáš | Vydáno dne 12. 04. 2018 | 824 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací