Okresní hospodářská komora Jihlava
je subjektem zastupujícím českou podnikatelskou veřejnost, je neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.
 
Menu
Aktuálně

Naši partneři
Partneři

EVROPSKÁ UNIE
Strukturální fony EU
Projekty a dotace EU

V tomto týdnu byly Ministerstvem práce a sociálních věcí uvolněny další 2 miliardy Kč dotací na školení zaměstnanců

OPLZZ O dotaci lze žádat prostřednictvím dvou titulů:
  • Výzva č. 35 "ŠKOLENÍ JE ŠANCE" - navýšení částky o 1 mld. Kč na celkovou částku 2,8 mld. Kč.
  • Otevření 2. fáze projektu "VZDĚLÁVEJTE SE!" v objemu 1 mld. Kč.

V programu "ŠKOLENÍ JE ŠANCE" můžete získat dotace na téměř všechny druhy školení a mohou žádat (s výjimkou školicích firem) v podstatě všechny firmy.
Je to nová příležitost pro Vás, kteří jste doposud váhali. Ještě máte šanci (letos zřejmě poslední).

Projekt "VZDĚLÁVEJTE SE!" je určen zaměstnavatelům, kteří se v souvislosti s probíhající ekonomickou recesí nachází v obtížné ekonomické situaci a nejsou přechodně schopni svým zaměstnancům přidělovat práci v plném rozsahu, a kteří zároveň mají zájem těmto zaměstnancům v době jejich nucené nepřítomnosti na pracovišti prostřednictvím vzdělávacích aktivit prohlubovat kvalifikaci.
Firmy v rámci tohoto programu získají prostředky na realizaci vzdělávacích aktivit i úplnou nebo částečnou úhradu mzdových nákladů zaměstnanců po dobu jejich účasti na vzdělávání.
Prostředky jsou poskytovány prostřednictvím Úřadu práce v Jihlavě, kde také najdete komplexní informaci na adrese http://portal.mpsv.cz/sz/local/ji_info

Oba zdroje jsou v současné době otevřené a podle konkrétních podmínek je možné je využít.Uvažujete o možnosti využít při rozvoji Vaší firmy peněžní prostředky z EU?

Ano,už mám podanou žádost (Počet hlasů: 173)
(10.05 %)

Ano,uvažuji o tom (Počet hlasů: 226)
(13.13 %)

Nevím,co je k tomu nutné (Počet hlasů: 411)
(23.88 %)

Ne,v současné době neuvažuji (Počet hlasů: 548)
(31.84 %)

Ne,rozhodně nemám zájem (Počet hlasů: 363)
(21.09 %)Celkem hlasovalo: 1721
| Autor: Ing. Romana Bendová | Vydáno dne 31. 07. 2009 | 3626 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://portal.mpsv.cz
Vyhledávání
Vyhledat text

Rychlé menu
Web a Webové aplikace
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Počítadlo přístupů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies, které jsou nutné k poskytování služeb a analýz návštěvnosti.
Více informací