Autor: Prchal Tomáš <prchal(at)hkjihlava.cz>, Téma: Semináře a školení, Vydáno dne: 12. 04. 2018

Společenské a diskusní setkání členů OHK Jihlava s podtitulem:

Aktuální výzvy a hrozby v oblasti korporátní compliance

 

        Dobrý den,

 

dovoluji si tímto pozvat vrcholný management Vašich společností, jejich majitele, samozřejmě také další podnikatele z Kraje Vysočina na neformální společenské a diskuzní setkání s podtitulkem „Aktuální výzvy a hrozby v oblasti korporátní compliance“.

 

Toto setkání je především o sdílení zkušeností spolu se zajímavými hosty, kteří jsou předními a zkušenými odborníky v této velmi aktuální problematice, která se dotýká přímo nás všech. Korporátní compliance není jen o  hrozbách spojených s trestním stíháním fyzických a právnických osob, je to samozřejmě komplexní systém ochrany každé společnosti a  podnikatele, který je dnes nutností. V dnešních podmínkách prostě nelze spoléhat na to, že se nikdy nic nestane.

 

Setkání se bude konat v čase od 13:30 do 16:30 (případně déle) dne 27.4.2018 v Jihlavě, místo bude upřesněno podle počtu účastníků. Jako doplňkový program budou mít účastníci zajištěn skybox na fotbalovém utkání mezi Jihlavou a Mladou Boleslaví, kde bude možné pokračovat v diskuzi (utkání se hraje od 18:00 hodin). Utkání je věnováno Armádě ČR a bude doplněno programem vrtulníků ze základny v Náměšti.

 

Samotné setkání bude probíhat tak, že pozvaní hosté v krátkých příspěvcích přednesou své poznatky k aktuálnímu stavu a následně započne řízená diskuze. V pauzách bude prostor pro další Vaše diskuze k tématu i mimo něj.

 

Pozvání na setkání přijali:

 

Lukáš Trojan – přední odborník na problematiku compliance a trestní odpovědnost právnických osob, viceprezident Unie obhájců, místopředseda Rozhodčího soudu při Hospodářské a Agrární Komoře ČR, člen rozkladové komise ÚOHS, atd.

Richard Baček – vedoucí právního oddělení Siemens ČR, SR a Rumunsko atd.

 

Třetí host do diskuze bude upřesněn.

 

Akce se koná pod záštitou:

 

                       

 

Mgr. Jan Staněk, LL.M.

výkonný ředitel/CEO
 
FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., Jiráskova 69, 586 01 Jihlava
● mobil: (+420) 737 689 357 ● e-mail: jan.stanek@fcvysocina.cz

web: www.fcvysocina.cz ● facebook: www.facebook.com/fcvysocina