Veletrh průmyslových technologií a inovací INTERTOOL a SMART AUTOMATION AUSTRIA

Autor: Milan Novák <novak(at)hkjihlava.cz>, Téma: Zahraniční obchod, Zdroj: SCHWARZ & PARTNER, spol. s r.o., Vydáno dne: 03. 11. 2015

INTERTOOL - 10.-13. května 2016 a SMART AUTOMATION AUSTRIA -10.-12. května 2016

Hlavní rakouské veletrhy průmyslových technologií a inovací se konají jednou za 2 roky na vídeňském výstavišti.

Pro účast firem a organizací z České republiky, Slovenska, Slovinska, Chorvatska a Srbska Schwarz & Partner ve spolupráci s pořadatelem veletrhu a dalšími organizacemi připravil nestandardní formu katalogové a vzorkové prezentace pro menší a střední podniky z různých oborů. Nestandardní umístění tohoto stánku ve foyer A, tak nabídne jedinečnou příležitost oslovit firmy různých oborů, které vystavují a přichází na veletrh hlavním vchodem A. Svoji účast na tomto stánku již potvrdilo město Třebíč.

Termín katalogové prezentace: 10.-13. května 2016 Místo prezentace: foyer A, Messe WienMESSE WIENFormy prezentace:

MIKROSTÁNEK - NESTANDARTNÍ FORMA KATALOGOVÉ PREZENTACE BEZ OSOBNÍ ÚČASTI
Řadová plocha (1 strana otevřená), kterou můžete přizpůsobit přesně podle vašich představ a potřeb, plocha mikrostánku 2 m2 (hloubka stánku 2 m, šířka stánku 1 m), standartní koberec.
Registrační poplatek, včetně zápisu do katalogu jako spoluvystavovatel, pro tuto formu prezentace doporučujeme použít roll-up, příp. menší stůl, stojan či vitrínu pro vizitky, katalogy nebo vzorky (záleží na tom, co bude firma nabízet).
Tato forma prezentace je optimální pro ty firmy, které nechtějí mít stánek za standardních podmínek a preferují kombinaci návštěvy veletrhu a prezentace formou mikrostánku. Pro tyto firmy doporučujeme oslovit cílové skupiny, včetně vystavovatelů vídeňských veletrhů, před zahájením veletrhu poštou nebo telefonicky a dohodnout si schůzky na první den veletrhu.
SPECIÁLNÍ CENA, která platí při platbě předem nejpozději do 10. 2. 2016: 500,- Eur bez DPH. Počet míst je omezen.

MINISTÁNEK - NESTANDARTNÍ FORMA KATALOGOVÉ PREZENTACE S OSOBNÍ ÚČASTÍ
Řadová plocha (1 strana otevřená), kterou můžete přizpůsobit přesně podle vašich představ a potřeb. Plocha ministánku 4 m2 (hloubka stánku 2 m, šířka stánku 2 m), standartní koberec.
Registrační poplatek, včetně zápisu do katalogu jako spoluvystavovatel Pro tuto formu prezentace doporučujeme použít roll-up, příp. menší stůl nebo barový stolek pro vizitky, katalogy nebo vzorky (záleží na tom, co bude firma nabízet). Tato forma prezentace je optimální pro ty firmy, které chtějí aktivně oslovovat potenciální zákazníky v Rakousku a dalších zemích střední a jihovýchodní Evropy. Pro tyto firmy doporučujeme oslovit cílové skupiny, včetně vystavovatelů vídeňských veletrhů, před zahájením veletrhu poštou nebo telefonicky a dohodnout si schůzky na první den veletrhu.
SPECIÁLNÍ CENA, která platí při platbě předem nejpozději do 10. 2. 2016: 1000,- Eur bez DPH.

Ministerstvo průmyslu a obchodu podporuje české exportéry prostřednictvím programu Marketing v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Program Marketing je zaměřený na rozvoj aktivit malých a středních podniků na zahraničních trzích a zvýšení využití exportních příležitostí, které na světovém trhu existují. Malé a střední podniky mohou získat podporu na účast na zahraničních výstavách a veletrzích, na dopravu a také na propagační materiály. Bližší informace o programu naleznete na webových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu (http://www.mpo.cz/dokument158340.html) a Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest (http://www.czechinvest.org/marketing-ci).

Pro více informací ohledně standardních a nestandardních možností účasti na mezinárodních vídeňských veletrzích průmyslových technologií a inovací neváhejte kontaktovat oficiální výhradní zastoupení veletrhů INTERTOOL a SMART AUTOMATION AUSTRIA pro ČR, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko a Srbsko.

Lenka Kotllárová
Schwarz & Partner, spol. s r.o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 603 278 654,
veletrhy@sp.cz