Pozvánka na konferenci: NEJLEPŠÍ ŠKOLÍCÍ MOZKY

Autor: Milan Novák <novak(at)hkjihlava.cz>, Téma: Legislativní novinky, Zdroj: www.NejlepsiMozky.cz, Vydáno dne: 27. 08. 2015

Vzděláváte se? Jste typ člověka, který má rád pod kontrolou svůj život? Nechcete ztrácet čas? Chcete osobně poznat a získat užitečné rady od těch nejlepších českých a slovenských školitelů?

Právě pro takové lidi jako jste Vy, jsme svolali ty nejlepší školitele a řečníky na jedno místo a připravili pro Vás konferenci Ivo Tomana s názvem 

NEJLEPŠÍ ŠKOLÍCÍ MOZKY

Kdy: 1. října 2015 v SONO centru v Brně, Veveří 2832/113
registrace: 9:00 -  9:45, začátek: 10:00, konec: 16:00 hod.Informace o konferenci 

Zamyslete se

Myslíte si, že kvalitní konference musí mít hodně řečníků? Nebo že musí být několik přednášek souběžně?

Nemusí být hodně řečníků ani mnoho přednášek! Nejde o kvantitu ale o kvalitu! Důležitější než počet řečníků je praktičnost přednášky, žádná teorie a obecné tlachání. Místo teoretiků je cennější vyslechnout si zkušenosti těch, kteří ve svém oboru opravdu něco dokázali. 

Rozhoduje přínos

Opravdu úspěšný odborník vás nezaplaví množstvím cizích slov. Zaplaví vás naopak fakty, které vedou k úspěchu. Ten, kdo opravdu dosáhl vrcholu, nechrlí ze sebe množství cizích slov či abstraktní teorie, aby ukázal jak je skvělý. To, že je skvělý, poznáte tím, že vás „vylepší“. 

Důležitější než délka konference je, neplýtvat časem účastníků

Na konferenci se 20 přednášejícími se nevyhnutně objeví i nudné přenášky do počtu. Krátké přednášky do 25 minut nejdou do hloubky. Dlouhé zase unaví. Ideální je délka 45 minut na jednu přednášku a jednoho řečníka. A pak 15 minut přestávka. 

Velmi důležité je také přesné dodržování času. Lidem vadí časové skluzy, kdy zpoždění nabírá i desítky minut. A oběd většinou znamená velké čekání. Jde o minimálně hodinovou přestávku, která je nevyužita. Přitom se jídlo dá vyřešit švédskými stoly každou hodinu v 15-ti minutové přestávce. Zdržení pak není žádné, ušetříte hodinu a najíte se pětkrát. 

A nyní přijde to nejzajímavější

Konečně i Vy můžete přesně takovou konferenci zažít. Šest špičkových školitelů Vás posunou k úspěchu. 

Jen šest nejlepších:

Cena za vstupenku činí 5 990 Kč včetně DPH. Ale Vy ji můžete mít levněji!  Ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Jihlava jsme připravili speciální cenu pro členy komory 4 990,- Kč, kdy sleva činí 1000,- Kč pro členy z klasického vstupného. Při registraci uveďte kód HKCR. Ceny jsou včetně DPH.

Nehrajeme si na VIP s předraženými vstupenkami pro první 2 řady. Můžete se proto všichni osobně setkat s přednášejícími.

Chcete na vlastní oči poznat nejlepší české a slovenské školitele?

Vyberte si své budoucí osobní i firemní lektory a utečte konkurenci. Navštivte konferenci, která u nás nemá obdoby.

Přihlaste se na http://www.NejlepsiMozky.cz.