Doprovodná podnikatelská mise do LITVY a LOTYŠSKA

Autor: Milan Novák <novak(at)hkjihlava.cz>, Téma: Zahraniční obchod, Zdroj: HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY, Vydáno dne: 11. 04. 2013

Hospodářská komora České republiky byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise premiéra České republiky, pana Petra Nečase, na jeho oficiální návštěvě Litvy a Lotyšska ve dnech 16. – 17. 5. 2013. V rámci připravovaného programu počítáme s uspořádáním podnikatelských fór jak ve Vilniusu, tak v Rize, kde by kromě jiných hostů měli vystoupit i premiéři obou zemí. Dále připravujeme dvoustranná jednání českých firem s jejich litevskými a lotyšskými protějšky a neformální setkání premiéra s českými podnikateli při společné večeři či pracovní snídani. Na podrobnějším programu nyní intenzivně pracujeme.

Na misi zveme české firmy, které mají s tímto teritoriem již navázány obchodní kontakty, rozpracované projekty apod. ale také firmy, které mají vážný zájem sem teprve vstoupit. Případné zájemce o účast prosím o vyplnění Závazné přihlášky a obou firemních profilů nejpozději do 15. 4. 2013. Závaznou přihlášku prosíme zaslat podepsanou, orazítkovanou a naskenovanou mailem. Účastnický poplatek zahrnuje veškeré transfery, ubytování, podíly na cateringu a organizaci akce.

Při příležitosti této cesty se bude ve spolupráci s PP Agency tisknout katalog českých firem, kde bude mít každý účastník základní zápis zdarma. Doporučujeme však doplnit jej i o podrobnější reklamu. Pro tento případ prosím kontaktujte paní Alenu Šeflovou: seflova@ppagency.cz.

Těším se na případnou spolupráci, ráda zodpovím jakékoliv dotazy. S pozdravem

Download:
PROFIL čj.doc
Eng.doc PROFIL Eng.doc
VOP - Podnikatelske mise.docx
Závazná přihláška.doc

Ing. Lenka Týčová
Manažer projektu

Zahraniční odbor / Foreign Department
HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY / CZECH CHAMBER OF COMMERCE
Freyova 27/82 | CZ-190 00 Praha 9 – Vysočany
Tel.: +420 266 721 379| Fax: +420 266 721 695
tycova@komora.cz | www.komora.cz