ABI - Austrian Business Information

Autor: Milan Novák <novak(at)hkjihlava.cz>, Téma: ABI, Zdroj: houserova(at)komora.cz, Vydáno dne: 07. 04. 2008

Aktivní hospodářský prostor Vysočina - Dolní Rakousko

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Jak snadněji na rakouský trh?

Hospodářská komora Jihlava Vám ve spolupráci s partnery projektu nabízí poradenství, asistenci a individuální podporu při vstupu na rakouský trh!

EU s textem

ABI
Cílové skupiny: Poradenský servis ABI nabízí: Poradenský servis funguje nepřetržitě a po dobu realizace projektu je poskytován zdarma!

Poradenský servis slouží malým a střední podnikatelům z regionu Vysočina, kteří jsou již exportéry nebo importéry ve vztahu k Rakousku a potřebují nové, aktuální informace z prostředí vzájemného obchodu.

Hlavní cílovou skupinou jsou však malí a střední podnikatelé, kteří teprve hledají ty správné a užitečné kontakty a informace týkající se problematiky vývozu do Rakouska, reálných možností uplatnění svých výrobků na tamním trhu i možností výrobní spolupráce a kooperace. Tito podnikatelé často hledají ty nejzákladnější informace a podle našeho názoru velmi přivítají možnost získat je na jednom místě v potřebném rozsahu.

Partneři projektu v Rakousku:

Cíle projektu: Všeobecným cílem projektu je posílení ekonomického potencionálu a konkurenceschopnosti malých a středních firem v hraničních oblastech, cílená pomoc při umístění jejich produktů na trhu a přispění k dlouhodobému hospodářskému rozvoji příhraničních regionů Vysočina a Dolní Rakousko.

Kontaktní osoba (ABI):

Klára Houserová
email: houserova(at)hkjihlava.cz
tel.: +420 567 320 169
fax: +420 567 320 170
mobil: +420 739 213 862