ABI - Neuland 2008

Autor: Milan Novák <novak(at)hkjihlava.cz>, Téma: ABI, Zdroj: HK Jihlava, Vydáno dne: 30. 01. 2008

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si vám oznámit, že dne 30. ledna 2008 pořádá firma ecoplus pod heslem „zdravě žít – zdravě hospodařit“ svůj internacionalizační den „Neuland 2008“.

Stejně jako v loňském roce během kooperačního veletrhu organizuje ecoplus Dolnorakouská hospodářská agentura v rámci setkání Neuland 2008 kooperační firemní rozhovory. Během nich budou mít malé a střední firmy z více než 10 zemí střední a východní Evropy možnost setkat se s potenciálními obchodními partnery a navázat s nimi spolupráci. Tyto kontaktní rozhovory je možné předem zabukovat pomocí webových stránek: www.matchmaking.at/ecoplus2008 (anglicky).

Setkání je určeno zejména organizacím, které se zabývají ekologií, obnovitelnými zdroji energie a zdravým způsobem života vůbec. Rozšířením hospodářské kooperace v těchto oblastech tak firmy mohou pozitivně působit v našem společném hospodářském prostoru. Účast na akci je bezplatná.

Rádi bychom vás pozvali k účasti na tomto setkání a prosíme vás zároveň, abyste o této akci informovali i spřízněné firmy či organizace, které se podnikají zejména v oborech:

  1. ekologické stavebnictví
  2. obnovitelné zdroje energie (biomasa)
  3. ekologické technologie
  4. Wellness vybavení
  5. lázeňství, ozdravné a kondiční pobyty
  6. potravinářství (zdravé a kvalitní potraviny)
Těšíme se na spolupráci s vámi!

Vedle kooperačních rozhovorů se uskuteční také řada informačních workoshopů, během nich chceme informovat prostřednictvím klíčových osobností o aktuální situaci a potenciálu jmenovaných oborů v jednotlivých zemích. Naši oboroví partneři zpracují také pro vás aktuální informace z jednotlivých oblastí a budou vám k dispozici na speciálních poradenských místech.

Možnost aktivně se prezentovat jako organizace a informovat o aktuálních oborových tématech samozřejmě platí i pro vás.

Na firemní jednání bude navazovat galavečer se zástupcem zemského hejtmana Dolního Rakouska panem Ernestem Gabmannem. Během večera bude uděleno ocenění těm dolnorakouským podnikům, které úspěšně spolupracují se zeměmi střední a východní Evropy a zároveň posilují hospodářský potenciál Dolního Rakouska. Večer bude ukončen slavnostní večeří, na kterou jsou srdečně zváni všichni účastníci setkání.

Prosíme, sdělte nám zda máte zájem se na akci účastnit, abychom vám mohli poslat pozvánku.

S přátelským pozdravemKontakt ČR:
Mag. Sandra KitzmüllerIng. Eva Farkačová
Manager Projektu Neuland 2008ecoplus International Tschechien s.r.o.
T: 00420 606 633 878